Неділя 05 Липень 2020, 03:03

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

ДБР і музей: що стоїть за переслідуванням Порошенка?

29.05.2020

ДБР штрумує музей чи робить рейтинги Порошенку – про це 28 травня у коментарі експерта Інституту Богдана Петренка сайту 112 каналу.

“Порошенко добре потролив ДБР – з цієї точки зору він правий. Але і ДБР, якщо тільки спробувати заплющити очі на неетичність дій Держбюро, на вламлювання в музей разом із групою захоплення, має займатися справою, якщо вона вже порушена”, – зауважує з цього приводу заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко.

Але якщо Порошенко – у виграші, то хто ж тоді у програші? Звісно, що його антагоніст. “Зеленського справедливо критикують за те, що він надто гостро сприймає все, що пов’язане з Порошенком. На парламентських виборах 2019 року “Європейська солідарність” Порошенка посіла навіть не друге і не третє місце, але Зеленський постійно підіймає свого суперника до рівня головного конкурента. І взагалі – до утілення найголовнішого зла, більш важливого навіть, ніж Путін абощо”, – вказує Петренко.

Експерт додає: “Якщо ти постійно говориш про кримінальні справи проти Порошенка, але жодну з них не доводиш до кінця, а лише працюєш на Фейсбук, то ти однозначно програєш у цій грі”.

Богдан Петренко додає таке: “Справу про прослуховування завести можна, але чи буде вона доведена до кінця? Хоча Зеленському може бути неприємно, що президентів в Україні слухають і пишуть – така історія майже напевно повториться і з ним самим. Тут він захищає насамперед себе самого, і в цьому конкретному випадку намагається грами за правилами”.