Понеділок 01 Червень 2020, 06:14

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Експерт Інституту Богдан Петренко взяв участь у програмі “Настоящее время” на Всесвітній службі радіомовлення України (RUI)

19.11.2015

18 листопада 2015 року експерт Інституту Богдан Петренко був гостем на програмі «Настоящее время» на Всесвітній службі радіомовлення України (RUI.) Тема передачі – діти війни – найменш захищена категорія українського населення, яка зростає на цінностях, що нав’язуються війною, зростає в окупації і найстрашніше, страждає від самих військових дій.

Хто ці діти і що робити для того, щоб знизити вплив війни на них, – цікавилась ведуча Євгенія Калайда.

Досить часто органи державної влади намагаються презентувати якісь програми, але на жаль, їх реалізація йде спорадично, зі значним запізненням. На практиці багато дітей зіштовхуються з технічними проблемами доступу до документів, знань та їх прав як громадян України. Але основна проблема – це ідеологічний та гуманітарний бар’єр, що створюється між людьми на окупованій та вільній частині України. Важливо також в освітніх програмах на території, що контролюється нашою державою, уникнути гіперболізованої героїзації війни та посилити такі складові виховного процесу як розвиток критичного мислення чи уроки громадянськості, – заявив Богдан Петренко.

Послухати передачу можна за посиланням (рос.)