П'ятниця 29 Травень 2020, 22:12

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Кличко і запуск карантинної кризи

12.03.2020

Про вплив короновірусу на економіку та соціальну ситуацію – 12 березня у коментарі експерта Інституту Богдана Петренка виданню Голос.UA

Політичний експерт Богдан Петренко задається питанням: Чи потрібен карантин, коли на всю країну лише одне підтвердження захворювання коронавірусів? «Може варто було б почекати до офіційних підтверджень, а не піддаватися панічним захопленням? Бо ми не знаємо, коли точно розпочнеться епідемія в Україні. Можливо – як раз на кінець березня, коли закінчиться офіційний карантин », – міркує він.

Експерт зазначив, що Віталій Кличко в Києві не лише передбачив дії уряду, але й перевершив їх. «Але не всім буде байдуже, коли доведеться думати, куди влаштувати дитину, якого ти не поведеш в садок або школу. Не всім буде все одно, коли ваше підприємство зазнає збитків, тому що влада встановила обмеження. А будь-які обмеження призводять і до «самоцензури» – люди починають боятися ходити за покупками, відпочивати. Тому проблеми будуть не тільки якщо ви власник кінотеатру …. У нас і так буде соціально-економічна криза в зв’язку з коронавірусом. Але передчасний початок карантину тільки штучно підштовхне і поглибить кризові явища », – вважає він.