Вівторок 24 Вересень 2019, 12:15

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Коли Кремль відпустить наших моряків? Коментар для “Голосу Америки”

05.12.2018

Заступник директора Інституту Богдан Петренко прокоментував для Російської служби “Голосу Америки” проблеми, які існують у процесі повернення українських моряків з російського полону

Заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко зазначає, що Кремль буде використовувати українських моряків в тих пір, поки ця тема буде давати пропагандистський ефект: «По-перше, це відволікає від іншої Керченське трагедії, відсуваючи на задній план розстріл в міському коледжі. І переводить увагу від інших проблем РФ. По-друге, військова загроза для Росії – це головний фактор єднання російського суспільства. І звичайно, засіб для росту рейтингу Путіна ».

«Думаю, що зараз для Кремля важливо засудить їх за порушення кордону” російського Криму “, перш ніж прийняти рішення про їх передачу. Весь цей час Кремль буде грати на гуманних почуттях українців. Тому у відповідь зараз було б зручно розкрутити в пресі затриманих на Донбасі росіян, зробивши їх такими ж медіаперсонами. Тоді б українці могли на рівних говорить з Кремлем і могли висувати свої вимоги, а не чекати вимог Москви по обміну », – сказав Богдан Петренко Російській службі« Голосу Америки ».

Більше читайте у метатеріалі Тараса Бурноса «Украина объявила в розыск российских участников «керченского кризиса»