Неділя 04 Липень 2020, 07:50

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Мінськ, війна та карантин. Чи можливі масові протести в Києві?

23.03.2020

23 березня у передачі “На два слова” про те, як змінюються суспільні настрої та чого чекати від українців в зв’язку з пандемією коронавірусу, карантином, економічною ситуацією, соціальною напругою та скандальними інціативами можновладців.

Нагадаємо, що в зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19 в світі карантинні заходи в Україні посилюються, більшість громадян вже перебувають на самоізоляції по домівках, міське та міжміське пасажирське сполучення припинено, закриті кордони для нерезидентів, зачинені всі заклади сфери послуг, торгівлі та розваг, крім продуктових магазинів, банків та лікарень.
Однак високопосадовці продовжують ініціювати ще жорсткіші заходи державного контролю, доцільність яких викликає сумніви та дискусії в суспільстві, та не менш резонансні політичні кроки.
Все це відбувається на тлі відсутності фінансових запасів у більшості громадян та малого бізнесу, прогнозів щодо світової економічної кризи, а також анонсованої на 25 березня зустрічі тристоронньої контактної групи в Мінську, результати якої можуть підігріти й без того вкрай непросту внутрішню ситуацію.

Відео