Вівторок 12 Грудень 2018, 00:40

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Найголовніші загрози для України. Експерт УІДЕ Богдан Петренко на «Українському радіо»

06.01.2018

5 січня 2018 року заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко взяв участь у програмі “Сьогодні. Ввечері” на Українському радіо.

“Найбільша зовнішня загроза для України йде з Кремля”, – вважає заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко, який  проаналізував, як розвиватиметься соціально-політична ситуація в Україні впродовж цього року і які найбільші загрози можуть виникнути.

“Зараз найважливіше для Путіна і Кремля – це отримати якомога більше голосів на виборах. Якщо вони отримають менше голосів, це фактично буде визнанням того, що росіяни не підтримують агресивну політику, яку здійснює Путін. Існує загроза, що в якийсь момент Кремль вирішить перенаправити вектор ненависті на Україну. Тим більше ґрунт уже підготовлений і росіяни сприймають українців як ворогів”.

Крім того, існують і внутрішні загрози, які викликані зростання насильницьких моделей поведінки та примножені посиленням влади натовпу та наближенням президентських виборів уже в самій Україні.

Більше в можете прослухати за посиланням