Неділя 22 Лютий 2020, 22:06

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Новий склад ЦВК

05.10.2019

Верховна Рада призначила новий склад ЦВК, у якому передбачувано більшість дісталась «Слузі народу». Про це – 4 жовтня 2019 року у коментарі сайту 112 каналу.

Новий склад ЦВК буде повністю підконтрольним президенту, – коментує для 112.ua заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко. – Тим паче що рішення в Центрвиборчкомі ухвалюють простою більшістю, а “Слуга народу” має там 12 голосів із 17. Так, незгодні можуть мають свою особливу думку, але щоразу остаточне рішення залишатиметься за Офісом президента”.

Наступні вибори – якими би вони не були і коли би не відбувалися – відбудуться в значно менш лояльному для Зеленського середовищі. Незалежно від того, чи буде “Слуга народу” проводити реформи чи ні, сформується пул людей, незадоволених його політикою. Тому важливо контролювати тих, хто буде підраховувати голоси. Особливо якщо націлюватися на вибори не тільки в Києві, а й в інших, ключових для “Слуги народу” містах, і перемогти тих, хто їх зараз очолює, плюс взяти більшість у місцевих радах”, – коментує Богдан Петренко.

Більше – у матеріалі Наталії Лебідь «Рахуємо по-новому: Тепер Зеленський має “свій” Центрвиборчком?»