Неділя 05 Липень 2020, 03:22

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Партія «За майбутнє» – чи є шанси отримати перемогу на місцевих виборах?

27.05.2020

Про створену нову партію «За Майбутнє!»  – 27 травня у коментарі експерта Інституту сайту 112 каналу.

“У Коломойського завжди і на все великі плани. Він грає повсякчас і грає цікаво”, – зауважує заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко. А за створення партії експерт отців-засновників хвалить:

“Тут вони – реально молодці. У той час, як Кличко тільки почав неквапно розігрувати свою “партію мерів”, йому в піку така партія вже створена. Тобто “За майбутнє” заявили про себе першими і першими ж доцентрові процеси запустили. Тепер у мерів, які зацікавлені в єднанні, є варіанти щодо того, до кого приєднатися, бо й Коломойський заявив про свій власний центр впливу”.
Навряд чи йдеться про створення “телекартинки”, але припускає, що “За майбутнє” може поповнити собою колекцію партій-одноденок. Тих, котрі, як і УКРОП, “відіграли свою роль у певний час. А тепер колишньої підтримки вже не матимуть. Це стосується й інших партій, які заявили про себе на минулих виборах, наприклад, “Нашого краю”. Швидке “згасання” популярних вчора партій поширюється також і на УДАР”.

Більше – у матеріалі Наталія Лебідь «Із минулого в “За майбутнє”: Навіщо Коломойському другий УКРОП?»