Вівторок 25 Червень 2019, 07:08

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Перетікання електорату. Куди піде виборець Юлії Тимошенко

09.04.2019

Монитор ЮГ, 9 квітня 2019 року

Другий тур президентський виборів – це питання куди піде електорат, який не підпримав переможців. Про те, як голосуватиме виборець Юлії Тимошенко – у коментарі експерта Інституту Богдана Петренка.

У Юлії Тимошенко, очевидно, найбільш організований електорат, зазначає заступник директора Інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко. А тому цілком можливо, що на парламентських виборах “Батьківщина” виступить гідно. Петренко також пояснює, чому ЮВТ відмовилася від боротьби за президентське крісло. На сьогодні вже не Тимошенко формує інформаційний порядок денний.

“Новина про те, що Юлія Володимирівна зібрала мітинг, може мати місце, але не на першій шпальті. Для мас-медіа це вже вчорашній день”, – говорить він.

Тимошенко не “передасть” чинному президенту своїх виборців – це очевидно. Втім, як каже Богдан Петренко, вона, швидше за все, взагалі утримається від рекомендацій електорату, як і за кого голосувати. Тому йому доведеться визначатися самостійно. І “при правильно сформульованих меседжі Порошенко зможе перетягти Юлін електорат”, – вважає експерт. імідж страдниці за долі країни і вічно переслідуваної владою опозиціонерки Юлії Володимирівні на руку. Так вважає Богдан Петренко.

Більше – у матеріалі «Приданое Тимошенко: кого поддержат ее избиратели»