Вівторок 21 Травень 2019, 06:20

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Правоохоронці та виборча кампанія

13.03.2019

112.ua, 13 березня 2019 року

Якщо говорити про потенційну спроможність до Майдану, то навряд чи можна очікувати, що наступні вибори до нього приведуть, бо занадто низький рівень довіри населення до всіх кандидатів, а головні конкуренти не пропонують радикально різних напрямів розвитку держави – заявив експерт Інституту Богдан Петренко.

Позиція поліції на нинішніх виборах, швидше за все, буде полягати в невтручанні в процес і за необхідності в ігноруванні дрібних правопорушень. При цьому, однак, Авакову “є що запропонувати, крім впливу на МВС: через контрольованих кандидатів він має можливість впливати на рішення дільничних та окружних комісій», – додає Петренко.

Чинний голова МВС розуміє, що головний виклик для Кабміну – це не вибори президента, а вибори парламенту. Саме парламентська коаліція пропонує кандидатури переважної більшості міністрів, у тому числі МВС. Тому для нього важливо не тільки підтримати “свого” президента, а й провести свою політичну силу в парламент, а не розчинитися в політичній силі майбутнього президента”, – коментує Богдан Петренко.

Більше читайте у матеріалі Наталії Лебідь «М’яка сила. За кого на виборах будуть правоохоронці?»