Понеділок 03 Серпень 2020, 17:32

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Про зміну риторики Кремля щодо України

11.09.2019

Про те, як змінюється в російському інформаційному просторі ставлення до України – 11 вересня 2019 року у коментарі сайту 24 каналу.

У російських ЗМІ поступово зменшується концентрація повідомлень, які працюють на дегуманізацію українців. Від початку літа журналісти у Росії поступово відходять від масового тиражування повідомлень про звірства і знущання, організовані “українськими карателями”. Кількість натяків на “українский слід” у всіх жорстоких злочинах, скоєних на території РФ поступово знижується.

Заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко у коментарі 24 каналу також зазначив, що росіянам постійно транслюєтсья думка про те, що Україна – це failed state (держава, яка неспроможна підтримувати своє існування як життєздатна політична та економічна одиниця, – “24″) і об’єкт зовнішньої політики.

“Риторика про неповноцінність держави Україна продовжує звучати. Значить, Кремль налаштований на формування політичного, а не військового контролю над Україною”, – зазначив він.

Більше – у матеріалі Євгенії Мазур “Стосунки України з Росією: чому ще рано починати говорити про мир