Неділя 08 Серпень 2020, 23:48

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Росія після виборів та тероризм в Україні. Експерт Інституту Богдан Петренко на «5 каналі»

16.03.2018

Які загрози тероризму в Україні, чим може завершитись розслідування в Британії замаху на Скрипаля та Росія після Путіна – про в ефірі «5 каналу» говорили заступник директора УІДЕ Богдан Петренко, Валентин Краснопьоров та ведуча Ольга Калиновська.

Зокрема, Богдан Петренко зауважив, що не можна однозначно стверджувати якою буде Росія після виборів, що відбудуться в неділю. З одного боку, відбувається системний тиск Заходу і оточення Путіна, яке втрачає мільйони через санкції, готове піти на поступки. А з іншого боку, Путін, якого обирають уже вчетверте, втрачає відчуття реальності та якихось обмежень. Тому в конфлікті між супер-его Путіна та інтересами оточення і визначиться майбутні 6 років Російської Федерації.

У той же час, найближчого тижня, загрози конфліктів на території України зростають, оскільки Кремлю треба простимулювати російського виборця прийти на дільниці. Мотив зрозумілий – в Україні, яка в свідомості багатьох росіян визначається як «Росія без Путіна» повинна існувати нестабільність. Водночас значні криваві теракти на території України навряд чи будуть ініційовані ближчим часом Кремлем – це не в його інтересах, – сказав експерт.

Відео