Вівторок 04 Серпень 2020, 19:23

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Розведення сил у Станиці Луганській – чи стане воно поштовхом до завершення війни

03.07.2019

Про реальні наслідки відведення сил та озброєння у Станиці Луганській, – 2 липня 2019 року у коментарі експерта Інституту Богдана Петренка сайту 24 каналу.

Подібних відведень та припинень вогню за час війни на Донбасі було чимало. Як от, наприклад, у Золотому та Петровському. Як нагадав 24 каналу Богдан Петренко з Українського інституту дослідження екстремізму, на загальний розвиток подій вони не вплинули. Якимось проривом у реалізації мінських домовленостей вони також не стали.

За словами Петренка, до парламентських виборів в Україні, які відбудуться 21 липня, російська сторона зацікавлена у тому, щоб конфлікт не роздмухувався.

“Для Кремля важливо, щоб проросійський блок отримав якнайбільшу підтримку. Це можливо лише в умовах відносного затишшя на фронті. Тому можна очікувати, що успішне розведення сил дійсно залишиться успішним. Щодо того як розвиватимуться події після виборів – буде залежати від того, наскільки будуть впроваджуватись ініціативи проросійських сил в Україні”, – сказав він.

Через це зараз головне пам’ятати, що участь у війні завжди беруть дві сторони. І Росія, яка вже п’ять років продовжує збройну агресію проти України, не планує зупинятись. Це потрібно враховувати, плануючи подальші дії із протидії загрозам українській державності.

Більше – у матеріалі «Розведення сил у Станиці Луганській: чи вказує щось на початок завершення війни»