Понеділок 01 Червень 2020, 05:53

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Співпраця з терористами та сценарії відновлення територіальної єдності для України

09.11.2019

Про те, чи можна розглядати стратегією заморожування конфлікту на Донбасі – 8 листопада в інтерв’ю  експерта Інституту Богдана Петренка для ОбозTV.

Мені здається, є якась логіка у тому, щоб заморозити конфлікт. Якщо ми візьмемо просто розведення без застосування будь яких дій, ми отримаємо те, що ми отримали в Кореї. Там відбулось розведення військ, і закріплена демілітаризована зона, яка існує вже понад 65 років. Будь-яких рухів у цьому питанні фактично на сьогоднішній момент не існує. Важливо, що відбудеться після розведення. А фактично всі дії влади зводяться лише до того, що ми маємо виходити на нормандський формат”, – заявив Петренко.

Він також прокоментував заяви щодо того, що українська влада готова співпрацювати з терористами, зазначивши, що подібні заяви спрямовані на те, щоб протестувати реакцію суспільства.

А реалізація успішних сценаріїв інтеграції, які демонструють у світі (хорватський, німецький) – це наслідок, насамперед, відмови зовнішнього суб’єкта (Сербія, СРСР) від фінансування псевдоутворень на території інших держав.

Більше – за посиланням