П'ятниця 29 Травень 2020, 04:44

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Транснаціональні кампанії та окуповані території. Співпраця мерів чи формування нової сили?

30.11.2019

Про Appleу Криму, спроби взяти Кличком на поруки Садового і які перспективи у регіональних партій на місцевих виборах – про це експерт Інституту 29 листопада в ефірі радіо «Київ».

Зокрема, Богдан Петренко відзначив, що міжнародний бізнес рідко зважав на цінності демократії чи поняття «ворог». Саме тому ми мали роботу, наприклад, відомих американських компаній на обслуговування Третього Райху. Російський ринок щонайменше втричі більший за український і тому, зрозуміло, що міжнародні корпорації будуть зацікавлені у обході існуючих санкцій. Вихід – у постійному інформаційному тиску, ігноруванні товарів порушників та, звичайно, зростанні української економіки – для того, щоб зробити наш ринок, щонайменше, цікавішим для транснаціональних корпоорацій.

Щодо Кличка, то немає чого дивуватись, бо в Україні завжди існувала традиція об’єднуватись проти влади. Зокрема, на поруки Ляшка взяли представники Батьківщини – партії, з якою у нього був великий конфлікт. Плюс до того, не варто забувати, що у Кличка є свій конфлікт із Зеленським. Наразі невідомо, чи приведе цей союз «Кличко-Садовий» до формування якоїсь політичної сили мерів, або – це може бути просто домовленостями про підтримку двох політичних партій. Але те, що у виборців сформувався запит на нову політичну силу – це однозначно.