Понеділок 17 Червень 2019, 20:49

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

У заявах Кремля помітно, що РФ сама не вірить у можливість втримати Крим, – ZIK

21.03.2019

Російська Федерація буквально «напижовує» Крим зброєю для того, щоб показати світовій спільноті, що він, буцім, російський. Та ми розуміємо, що з кожним БТР, що заїжджає в Крим з Росії, вона сама сумнівається в цьому.

Про це 21 березня 2019 року в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко.

Він висловив переконання, що реакція ООН на мілітаризацією Криму Російською Федерацією означає, що це є загрозою не лише Україні, а й ЄС.

«Мені здається, що саме з цього повинна виходити Україна у своїх намаганнях повернути Крим. Потрібно виходити з того, що це не лише проблема України. Це проблема Європи, проблема світу. Якщо ми говоримо про мілітаризацію півострова, то тут є багато сигналів одразу», – наголошує експерт.

Передовсім, підкреслює він, Російська Федерація «напижовує» півострів зброєю для того, щоб показати світовій спільноті, що Крим, буцім, їхній.

«Втім ми розуміємо, що з кожним БТР, що заїжджає в Крим з Росії, сама Росія сумнівається в цьому. Допоки вони будуть заявляти, що «напижовують» зброєю Крим, доти це говоритиме про те, що у самому Кремлі існує сумнів, що вони втримають півострів», – заявив Богдан Петренко.