Понеділок 24 Лютий 2020, 02:13

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Український інститут дослідження екстремізму підписав Угоду про партнерство та співробітництво з Українським Союзом промисловців і підприємців

23.12.2014

23 грудня 2014 року Олег Зарубінський від імені Українського інституту дослідження екстремізму та Анатолій Кінах від імені Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) підписали Угоду про партнерство та співробітництво.

Підписанти заявили, що спільними для них цілями виступають розвиток економічної безпеки, формування базису для економічного зростання України та поширення європейських цінностей у суспільстві.

i1^pimgpsh_thumbnail_win_distr

Відповідно до Угоди, УСПП та Український інститут дослідження екстремізму заявили про об’єднання зусиль за цілою низкою нагальних для суспільства та економіки напрямків. Зокрема, йдеться про аналітичне супроводження проектів законів, формування дієвих рекомендацій та програм практичної протидії економічному екстремізму (в тому числі й рейдерству), розробка та проведення тренінгів і курсів щодо застосування практичних методів деескалації екстремізму, створення інформаційних бюлетенів для підприємців щодо економічної безпеки та упередження рейдерства.
Коментуючи нагальність вирішення проблем сьогодення, Президент УСПП Анатолій Кінах заявив, що 2014 рік став роком системної кризи, яка зачіпає національну безпеку, територіальну цілісність та формує величезні загрози, які необхідно долати нашій державі.

 

i2^pimgpsh_thumbnail_win_distrВ свою чергу, Директор Українського інституту дослідження екстремізму Олег Зарубінський повідомив, що зараз Україна перебуває у тяжкому стані, в тому числі й економічному. Значна територія держави не контрольована центральною владою. Але не можна всі проблеми списувати на війну. Рейдерство і економічний екстремізм у цілому – ось одна з основних проблем на шляху розвитку української економіки, приходу інвестицій у вітчизняні підприємства.

Крім того, під час підписання цієї Угоди прийнято рішення про входження Українського інституту дослідження екстремізму до Громадської Антикризової ради України, установче засідання якої заплановане на січень 2015 року.

 

Відео виступу О.О.Зарубінського