Неділя 17 Лютий 2019, 14:08

Український Інститут
Дослідження Екстремізму

Знищення російських військових у Сирії та катастрофа АН-148. Експерт УІДЕ Богдан Петренко на Обоз.TV

13.02.2018

Заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко на Обоз.TV прокоментував ситуацію щодо розстрілу російських «іхтамнєтов» в Сирії, катастрофи російського літака Ан-148 та можливих наслідків для України.

Зокрема, експерт зауважив, що російська військова тактика тихої окупації провалилась під час останнього «походу». Більше того, Росія завжди розуміла політику сили і отримавши по рукам, навряд чи найближчим часом вони ризикнуть продовжити наступ на опозиційні сирійські сили.

Однак, існує проблема, – ця військова поразка у Сирії може призвести до розчарування росіян у власній «обороноздатності». Тому для Кремля може виникнути проблема компенсації цієї поразки шляхом успішних військових операцій в інших частинах світу. Наприклад, – вони можуть ескалувати військові зіткнення на Донбасі.

Але до виборів Президента РФ навряд чи будуть прийматись якісь кардинальні рішення. Бо основне завдання Кремля на сьогодні – досягнути більших результатів, ніж на минулих виборах.

Щодо катастрофи АН-148, то цілком зрозуміло, що окремі російські оглядачі будуть шукати український слід в цій трагедії. Росії конче необхідно щоб винні в будь-які трагедії були за межами її території, щоб це не вплинуло на результати виборів.

відео

частина перша

частина друга